Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Sacred Plus i Podziemia

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

Strategie


 Gladiator |  Wampirzyca |  Mag Bitewny |  Leśna elfka |  Mroczny elf |  Serafia |  Krasnolud |  Demonica


Handlująca wojowniczka

by: Max91
Link do tematu na forum


Strategia prosta, choć ten typ wampirzycy nie będzie "Geniuszem" walki w zwarciu. Priorytetem będzie inna umiejętność. Polecam ją osobom, które mają problemy ze znajdowaniem większej ilości setowych ringów, unikatów, a nawet iemów. Znajduje ona również duże pokłady run.

I. Umiejętności1.Władanie bronią -50%
2.Wampiryzm -50% (na późniejszych lvl(+100) proponowałbym tylko co 4 lvl brać, bo i tak jest masa bonusów do tego skilla)
3.Tężyzna fizyczna -50%
4.Zbroja -50%
5.Blokowanie -50%
6.Zwinność -50%
7.Władanie mieczem\toporem- 1pkt
8.Handel -100% (co lvl bierzemy ten skill, aż do 140 lvl, powinniśmy wtedy mieć go już z bonusami na 255 lvl)

Jak rozdawać umeiejtności, ażeby wampa była dobra? Kiedy mamy juz 8 skilli, to proponuje tak : LVL UP: Handel, Władanie bronią, Wampiryzm, Tężyzna LVL UP: Handel, Zbroja, Blokowanie, Zwinność <--i tak na zmiane.

II. WspółczynnikFizyczna regeneracja, pod postacią wampira i tak duża część tego współczynnika zamienia się w siłę, wiec zwiększając go, zwiększamy też siłę.

III. SetyNajlepszym setem jest zdecydowanie Throwyn, ale ciekawy jest również Recundis i Lilitha.

Broń - jeżeli walczymy mieczem, miecz Recundisa, jeżeli używamy tarczy, miecz Aarnuma dla lubiących potężne bronie. Jeżeli decydujemy sie na topór, to set Reginy.

IV. Umiejętności bojoweNatarcie - 1 runa
Skok szponów - 1 runa
Przemiana-1 runa

I tak ma zostać. Szukamy itemów, które mają duże bonusy do sztuk walki, a przede wszystkim natarcia(polecam nagolenniki Stariona), regeneracje natarcia utrzymujemy na poziomie 1 sekundy.

V. WalkaWALCZYMY TYLKO POD POSTACIA WAMPIRA Robimy combo 1x przemiana, i w momencie gdy wracamy do postaci człowieka, combo jest już naładowane, dzięki czemu możemy znów walczyć bestią.


Jakie są korzyści z takiej wampirzycy?
a) bardzo dużo run (których powtórzę, nie zjadamy)
b) z wysokim poziomem handlu możemy u kupca kupić ringi z bonusami typu 9% expa za wrogów, czy 9 % wysysania życia z przeciwnika. Oprócz tego ringi z bonusem do handlu jako skilla, wiec nie trzeba ładować w niego do 216 lvl, a do 140 wystarczy! Uzbrojenie również jest calkiem przyzwoite!

Wskazówki:
-Aby zwiększyć poziom handlu powinniście mieć osobne itemy z pokwukwanymi ringami +1 do wszystkich umiejętności np, lub z bonusami do handlu
-Aby pohandlować idziemy do tzw. "Bmartu". W zamku braverock jest na "targu" kupiec, a obok niego mężczyzna mający dla nas prosty quest. Wykonujemy zadanie, które nam zleca, i wracamy do niego. Zamienia się on wtedy w kupca, dzięki czemu jest ich dwóch obok siebie! Możemy szybko wertować ich oferty!

Powodzenia i miłych zakupów!

CiekawostkiCzy wiesz, że w Ancarii żyje 10 smoków, z czego jeden jest przyjazny i nawet zleca zadania?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 3 zapytań do bazy podczas generowania strony.