Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Sacred Plus i Podziemia

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

Kampania


Kampania Sacred Plus
 Akt I |  Akt II |  Akt III |  Akt IV
Kampania Sacred Podziemia
 Akt V


Za koronę Ancarii/W imieniu ko:)


Zleceniodawca: Komendant Romata

Cel: Znaleźć Sierżanta Treville'a w Porto Vallum

Dostępne dla: Wszyscy

Opis: Od tego momentu fabularnego zadanie jest już identyczne dla wszystkich postaci, choć jeszcze przyjmuje czasem różne nazwy :) Wychodzimy od Romaty i idziemy przez most. Idziemy na północny-zachód od Silver Creek. Sierżant stoi przy moście w Porto Vallum, nie sposób nie zauważyć go.

Wpis z dziennika: Maegalcarwen, ta awanturnica, wkręciła mnie w intrygę prowadzącą prosto w ręce Króla Ludzi. Teraz, kiedy nie mam już domu, mogę jedynie śmiać się z żartu Bogini i podążać dalej ścieżką przeznaczenia.

Na dalekich rubieżach królestwa leży forteca Urkenburgh, ongiś Uruk-Nar, zbudowana przez niewolników mego ludu.

To tam należy szukać ludzkiego wojownika, zwanego Treville, służącego synowi Króla.Los lubi płatać figle: Teraz, kiedy Laurelinad odszedł, nie potrafię zebrać myśli, a korona potrzebuje moich umiejętności jako strażnika lasu.

Muszę od razu udać się do tego żołnierza, Treville'a, który razem z Księciem Valorem walczy ze strasznymi Orkami z Khorad-Nur w Fortecy Urkenburgh położonej w strefie przygranicznej.Dziwna siła wyciągnęła mnie z ciemnych pomieszczeń areny na ten świat. Zdaje się, że korona potrzebuje mojej pomocy.

Plotka mówi o zamieszkach w Ankarii: król Aarnum jest stary i słaby, a żądni władzy baronowie spiskują, by ją odebrać.

Książę Valor, syn króla, walczy na południu z Orkami z Khorad-Nur i potrzebuje dzielnych wojowników, którzy nie znają strachu i nie zawahają się rozlać krew w imieniu Korony.

Tak więc pójdę i znajdę tego Treville'a, który podobno stacjonuje w Fortecy Urkenburgh położonej przy południowej granicy.Żołnierze króla dzielnie walczą na południowej granicy z Orkami z Khorad-Nur. Wygląda na to, że sam syn króla będzie potrzebował mojej pomocy.

Praczki gadają o bandziorach i dezerterach, jako że wielu żołnierzy z dobrych rodów dezerteruje ze swoich jednostek, by wziąć udział w lukratywnych grabieżach. Wolą to, niż mieszanie się w polityczne intrygi.

Żyjemy w trudnych czasach, ale jeśli wola bogów wyśle mnie do Urkenburgha, wtedy znajdę tego Treville'a.Zaproponowano mi zaszczytne zadanie. Mam walczyć pod dowództwem Księcia Valora w imię Króla i kraju! Muszę znaleźć Sierżanta Treville'a na południowym pograniczu, tak szybko, jak to tylko możliwe.


Korona poszukuje wojowników do walki w słusznej sprawie.

Książę Valor, potomek linii Aarnuma I, po którego stronie walczyłam z Mrocznymi Elfami w fortecy Mhurag-Nar, bije się teraz z Orkami, niegdysiejszymi niewolnikami w królestwie cieni...

Muszę znaleźć Sierżanta Treville'a w starym forcie Urkenburgh, zwanym kiedyś Uruk-Nar i służyć memu księciu.Zatem walczyć będę z ludźmi ramię przy ramieniu. Poza tym... zapłata była godna. Ruszam zatem na południe. Do fortecy Urkenburgh w poszukiwaniu Treville'a. Któż wie, może moje czyny okryją się chwałą!


Pierwszy krok ku zemście został uczyniony. Muszę udać się na południe i odszukać sierżanta Treville'a w Urkenburgh. Mam nadzieję, że me wizje mnie nie zwiodły!


CiekawostkiCzy wiesz, że w jaskiniach oraz nocą na powierzchni, ładują się szpony Wampirzycy (poświata), przez co zadaje ona większe obrażenia?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 4 zapytań do bazy podczas generowania strony.