Serwis Sacred Plus i Podziemia Sacred 2 Sacred 3 Citadel
Sacred Plus i Podziemia

Logowanie
Login:
Hasło:
Zarejestruj się!
Zapomniałem hasła!

Leśna Elfka


 Opis Postaci |  Statystyki i Ekwipunek |  Sztuki Walki |  Umiejętności Charakterystyka

Elfki są mocno przywiązanymi do natury leśnymi stworzeniami, wyjątkowo sprawnie posługującymi się łukiem i strzałami. Ich elfickie łuki szerzą spustoszenie w szeregach każdego rodzaju najeźdźców, gdy spada na nich grad strzał. Często unikają walki w zwarciu, lecz jeśli przeciwnik podejdzie zbyt blisko, są w stanie bronić się przy pomocy magii i przyzywają leśne stworzenia do pomocy.

Elfki są także w stanie nadawać magiczne zdolności swym łukom. Z pomocą specjalnych umiejętności potrafią na przykład miotać strzały z niesamowitą precyzją, albo zasypując przeciwników gradem seryjnie wypuszczonych z łuku strzał. Posiadają także Magię Księżycową, z której pomocą są w stanie bronić się przed koniecznością walki w zwarciu, poprawiając swą skuteczność w walce lub stawać się niezwykle skutecznymi strzelcami. Na przykład: elfki opanowały umiejętność strzelania strzałami z kokonami, wypełnionymi jadowitymi pająkami, które wydobywają się po trafieniu strzały i zadają przeciwnikom obrażenia od trucizn.

Leśna Elfka, to zarazem łowczyni i strażniczka lasu. Żyje w zgodzie z naturą, która ją otacza. Jej magia służy głównie do obrony. Używa łuków i strzał z zabójczą precyzją, a w walkę wręcz wdaje się jedynie w ostateczności.

Strzała , wypuszczona z zasadzki, może uczynić wiele szkód. Specjalne umiejętności i naturalna magia leśnej elfki pozwala jej albo zatrzymywać przeciwników w miejscu magicznymi pnączami roślin, albo odrzucać ich i osłabiać gradem strzał, nim zbliżą się zanadto. Gdy zrobi się zbyt gorąco, leśna elfka używa magii, aby wydostać się z opresji i ponownie zaatakować z dystansu, oczywiście łukiem.CiekawostkiCzy wiesz, że Fizyczna Regeneracja przyspiesza czas regeneracji niemagicznych CA, podobnie jak Koncentracja?
Drogowskaz
Cenega

Cenega Sklep

Ascaron Fansite

Imperium Diablo

gry RPG, cRPG, recenzja, solucja


Insimilion

Insimilion

Fable

Wiedźmin 2

Dragon Age


HackSlashSite

Fabryka SnówValid HTML 4.0 Transitional

Copyright by www.sacred.pl team 2004-2017
All rights reserved.
Wykonano 3 zapytań do bazy podczas generowania strony.